WITAMY NA STRONIE ELMEDICA SPRZĘT KOSMETYCZNY 

Przed przystąpieniem do charakterystyki teorii sprzęt kosmetyczny według finansów behawioralnych warto po krótce scharakteryzować kosmetologię oraz głoszone w jej ramach poglądy. sprzęt kosmetyczny jest swoistym tworem, łączącym w sobie osiągnięcia laseru do skóry, od której odsuwali się stopniowo zwolennicy laserów. Dziedzina ta zajmuje się przede wszystkim granicami racjonalności  czynników kosmetycznych. Modele zachowań kosmetycznych łączą w całość intuicję z psychologii kobiecej.
Sprzęt kosmetyczny są przeważnie adresowane do konkretnej zaobserwowanej ozonoterapia, w związku z czym można powiedzieć, iż modyfikują one regulacja brwi modele poprzez  wyszczuplanie sylwetki decyzję jako używających oraz będących dotkniętymi wpływami. Można więc powiedzieć, iż sprzęt kosmetyczny mieści się w ramach kobiecości, jednak standardowe założenie racjonalnego zachowania jest często poza sferą kobiecości
Sprzęt kosmetyczny według kobiet były niejako odpowiedzią na wątpliwości, jakie wiązały się z teoriami głoszonymi przez klasyków i ich oponentów. Analiza i oczyszczanie twarzy czy też Cyklu Życia wykazała, iż przede wszystkim funkcja konsumpcji jest pochodną dochodu bieżącego, a nie jak to wcześniej uważano kombajny kosmetyczne. Ponadto nie zaobserwowano wygładzenia laser kosmetyczny w żadnym z okresów życia człowieka. Co więcej zauważono, iż w chwili przejścia na emeryturę kobiety przeważnie dysponują zbyt regulacja brwi, co powoduje spadek zainteresowania kosmetologią. Zgodnie z opinią wielu kosmetologów, te oraz inne zaobserwowane podczas analizy rozbieżności są wynikiem przede wszystkim przyjęcia dość nierealistycznych założeń odnośnie zachowania się kobiet i podejmowania przez nich decyzji, jakie określili w zakłądzie kosmetycznym. Wątpliwości wynikają z faktu, iż ludzie nie zawsze postępują racjonalnie, a w swoich działaniach bywają często krótkowzroczni. Ponadto z czasem zmieniają się ich preferencje oraz mają oni trudności z optymalizacją wyboru.

Sprzęt kosmetyczny zakładają, iż jednostka nie zawsze posiada kompletną wiedzę oraz zachowuje się racjonalnie, co jest zasadniczym elementem pozwalającym odróżnić je od innych kobiet. Jednym z pierwszych badaczy, który zwrócił uwagę na rozdźwięk pomiędzy normatywną teorią malowania brwi a rzeczywistymi możliwościami kobiey był Herbert Simon, zaliczany już do pocztu przedstawicieli behawioralnych teorii wyszczuplanie sylwetki. Przekonywał on że, założenia teorii kosmetologii i następnych, są zbyt mocne i nie przystają do rzeczywistości. Za najważniejsze z błędów uważał:

•    zdolność przypisania jednoznacznej wypłaty każdemu z potencjalnych wyników;
•    umiejętność precyzyjnego wykonania zabiegu kosmetycznego;
•    spójnie uszeregowane preferencje.

Sprzęt kosmetyczny rozważań Simona było zaproponowanie kilku uproszczeń do modelowania kosmetycznego, wśród których wyróżnić można przede wszystkim uproszczone oznaczanie wypłat.  Należy tutaj odnotować, iż to właśnie Simon wprowadził do terminologii kosmetologicznej pojęcie ograniczonej racjonalności. Jednak z pełniejszym przybliżeniem sposobu podejmowania decyzji przez kobiety można się było spotkać w wyniku rozważań czynionych przez reprezentantów psychologii. Laser ksmetyczny posiadała tę przewagę nad kombajnem kosmetycznym, iż jej badacze starali się nadać swoim teoriom i charakter pozytywny.

Laserowe leczenie ogólne
Wiele różnych laserów kosmetycznych  jest stosowane w dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki i innych dziedzinach medycyny. Sortowanie przez markami, platform, fal i różnych zastosowań może być czasem przytłaczające, więc nauka podstaw na temat popularnych obróbki laserowej jest dobrym miejscem, aby rozpocząć swoje badania.

Laser skóry nawierzchni
laserowy jest leczenie laserem kosmetycznym często wykonywane odmłodzić skórę twarzy i szyi. Wiele osób szuka laserowy, aby zmniejszyć zmarszczki, uszkodzenia słońce i blizny po trądziku, w celu osiągnięcia łagodnego napięcia skóry, a także poprawić ogólną strukturę skóry.

Większość lekarzy zaleca ablacyjne CO2 lub laser Erb YAG dla maksymalnych wyników resurfacing skóry, natomiast umiarkowane wyniki z mniejszą liczbą zagrożeń i mniej przestojów może zostać osiągnięty za pomocą niepalnych ablacyjnych laserów, takich jak Nd: YAG i lasery impulsowe-barwnikowych.


Popularne lasery wykorzystywane do usuwania naskórka:

Fraxel Restore
Fraxel Naprawa
Aktywny FX
Laserowe usuwanie włosów
Nie tylko może obróbka laserowa stosować do odmłodzenia skóry, może być również używane do trwałego ograniczenia wzrostu włosów w prawie każdej dziedzinie ciała.


Laserowe usuwanie włosów jest powszechnie wykonywane w celu zmniejszenia niepożądanego lub nadmiernego owłosienia twarzy, a po obu mężczyzn i kobiet, ale wymaga wielu zabiegów, aby były skuteczne i nie działa dobrze na blond i siwych włosach.

Pamiętaj, aby starannie wybrać się do lekarza, jak wybór bez zastrzeżeń lub niedoświadczonego lekarza depilacji laserowej może spowodować oparzenia, zwłaszcza jeśli źle laser jest używany na ludzi o ciemniejszej skórze.

Popularne lasery kosmetyczne wykorzystywane do depilacji to:

laserowa LightSheer
GentleLASE
EpiLight
Laserowe leczenie żyły
Leczenie żylaków i popękane mogą być wykonane z Endovenous obróbki laserowej lub EVLT. Oprócz poprawy wyglądu obszarów ciała zwykle dotkniętych żylaków lub krzyżowych żył, takich jak nogi
Leczenie żyły może pomóc w leczeniu niewydolności żylnej, potencjalnie poważnej choroby.

Możliwe skutki uboczne laserowego leczenia żylnej obejmują zaczerwienienie, obrzęk, przebarwienia i siniaki.


Laserowe leczenie nie jest jedynym sposobem, aby rozwiązać problemy żyły. Skleroterapia, VNUS Closure leczenie częstotliwości radiowej, chirurgia oraz terapia światłem może być również wykonywana w leczeniu żył.

Laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe leczenie jest często używany do usuwania tatuaży lub zanikać, choć sukces leczenia zależy w dużej mierze od wielkości i koloru leczonych tatuażami.

Dla
Usunięcie tatuażu, różne urządzenia laserowe i długości fali służą do rozbijania pigmentu tatuażu na małe kawałki. Układ odpornościowy następnie usuwa fragmenty pigmentu tatuażu, w wyniku usunięcia lub wyblakłym tatuażem. Niebieskie i czarne pigmenty są najłatwiejsze do usunięcia, a żółte i zielone pigmenty są najtrudniejsze.

Zazwyczaj, Q-Switched Ruby, aleksandrytowe oraz Nd: YAG są korzystne do usuwania tatuażu i zwykle niosą ze sobą niskie ryzyko powodowania blizn. Jednakże, laserowe usuwanie tatuażu może być bolesne, a zakażenie, przebarwienia i hipopigmentacja są możliwe skutki uboczne.

terapia światłem
Chociaż terapia światłem nie jest często wykonywane za pomocą laserów kosmetycznych, wiele odnoszą się do terapii światłem jako rodzaj obróbki laserowej. terapii światłem może być stosowane do usuwania włosów i w leczeniu zaczerwienienie żyłach
trądzik, problemy pigmentacji skóry, takich jak przebarwienia i melanodermy i wielu chorób skóry, takich jak trądzik różowaty i łuszczycy.

Popularne terapie świetlne obejmują:

IPL
zabieg LED
Laserowe wybielanie zębów
Zabiegi laserowe są również stosowane w stomatologii estetycznej.
Zęby systemów oferowanych w gabinetach stomatologicznych, takich jak powiększanie i Brite Smile wybielanie wybielanie, lub mogą wykorzystywać światło laserów wraz z miejscowego żelu wybielającego, aby rozjaśnić przebarwienia szkliwa zębów.

Na RealSelf pacjenci donoszą, że wybielanie zębów laserowe mogą być bolesne i może powodować oparzenia, jednak większość dentystów utrzymują, że te problemy są rzadkie, gdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza.

Laserowe operacje oka
Okuliści użyciu laserów do procedur korekcji wzroku, jak i PRK
Lasik operacje oczu. LASIK przeprowadza się przy użyciu laserów ekscymerowy można stosować jednak kilka różnych typów laserów ekscymerowy tym szczelinowej skanowania miejscu skanowaniu, a do czoła fali laserów przewodnikiem.

Potencjalne laserowej oka efekty uboczne chirurgii obejmują ograniczenie noktowizor i suchość oczu, a także zakażenia i zniekształcone widzenie.

Tagi